KRZYSIEKNO1.PL

O NAS

KRZYSIEKNO1.PL. jest niezależnym sprzedawcą odkurzaczy oraz części i akcesoriów takich firm jak Rainbow, Kirby, Roboclean, Robot, Ozonomatic, Stadler Form. Prowadzimy salon firmowy w Olsztynie przy ul. Franciszka Barcza 44/41
sczynny pn - pt w godzinach: 9:00 - 17:00.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne lub wysokiej jakości zamienniki. Prowadzimy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odkurzaczy. Na wykonany serwis jak i zakupione u nas urządzenia dajemy pisemną gwarancję naszego salonu.
Od blisko 20 lat nasze produkty goszczą w domach wielu Polaków. Zaufanie i zadowolenie naszych klientów jest dla Nas priorytetem dlatego nasi doradcy klienta odpowiadają na każde pytanie.

Eselo Sp z o.o. sprzedaje wyłącznie najlepsze produkty do utrzymania czystości w Twoim domu czy firmie. Oferujemy najżnisze ceny markowych odkurzaczy w sprzedaży bezpośredniej oraz w sklepie internetowym czy Allegro. Prowadzimy również sprzedaż rataną.

KUP W SKLEPIE ONLINE

ORYGINALNE CZĘŚCI I AKCESORIA

KRZYSIEKNO1.PL prowadzi sprzedaż oryginalnych części i akcesorów do markowych odkurzaczy firmy Rainbow i Kirby.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży części i akcesoria do modeli odkurzaczy:

Rainbow D3,
Rainbow D4,
Rainbow E-Seria,
Rainbow E2-Seria,
Rainbow E2-Seria Blue,
Rainbow E2-Seria Black
Kirby G3,
Kirby G4,
Kirby G5,
Kirby G6,
Kirby Ultimate G7,
Kirby Ultimate G Diamond,
Kirby Sentria,
Kirby Sentria II

 

Również w sprzedaży posidamy najnowszy model Rainbow E2 Seria Black w najepszej cenie w Polsce od 6800zł w zestawie podstatowym.

WEJDŹ DO SKLEPU ONLINE